OVERVIEW

The domain fundacjaspa.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have examined twenty-one pages within the web page fundacjaspa.org and found thirty-eight websites interfacing with fundacjaspa.org. There is three contacts and addresses for fundacjaspa.org to help you communicate with them. There is three social communication sites acquired by this website. The domain fundacjaspa.org has been online for five hundred and sixty-four weeks, twenty-one days, sixteen hours, and nine minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2013

FUNDACJASPA.ORG TRAFFIC

The domain fundacjaspa.org is seeing varying quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjaspa.org

Traffic ranking (by month) for fundacjaspa.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjaspa.org

FUNDACJASPA.ORG HISTORY

The domain fundacjaspa.org was first submitted to the registrar on September 11, 2013. It is now five hundred and sixty-four weeks, twenty-one days, sixteen hours, and nine minutes old.
REGISTERED
September

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Europejski Kongres Spa

Co to jest Europejski Kongres Spa. Dołącz do światowej elity wellness and spa! Prezes Europejskiej Fundacji Spa. Powerd by BCS Software S.

WHAT DOES FUNDACJASPA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaspa.org Mobile Screenshot of fundacjaspa.org Tablet Screenshot of fundacjaspa.org

FUNDACJASPA.ORG SERVER

We found that a lone page on fundacjaspa.org took four thousand five hundred and twenty-five milliseconds to download. Our web crawlers observed a SSL certificate, so our crawlers consider this site secure.
SECURE
85.128.191.115

NAME SERVERS

ns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl

We observed that fundacjaspa.org is employing the Apache/2 server.

PARSED CONTENT

The domain has the following on the homepage, "Dlaczego jest potrzebny Światowy Dzień Wellness? Jak obchodzony jest Światowy Dzień Wellness? Sponsorzy i Patroni Medialni w Polsce." We observed that the web site also said " Program mentoringu dla profesjonalistów spa." It also stated " Wspólnie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy opracowaliśmy programy edukacyjne, które pozwolą rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w spa." The header had Europejska Fundacja SPA as the highest ranking keyword.

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Strona główna - Fundacja Specjał

Osobom niepełnosprawnym i osobom należącym do grup dyskryminowanych i wykluczonych społecznie oraz pomoc ich rodzinom. Inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym. Osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Pomoc w przypadku zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych. ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK ZBIERAMY DLA NELI! .

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniuKsiążkę można kupić pisząc na adres kontaktfundacjasr.orgNasza organizacja zajmuje

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH. Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniu. Program Esenscje Kobiecości i Męskości - Essential Peacemaking Women and Men. Metoda Kręgów Naprawczych - Restorative Circles.

Start Fundacja Stonoga

Tel 32 738 24 26.

Fundacja im. Tomasza Strzembosza

, dokładnie cztery lata po śmierci Profesora, z inicjatywy Rodziny oraz jego uczniów do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000315428, wpisana została Fundacja im. Dzięki historii miałem ciekawe - a sądzę, że także wartościowe - życie. T Strzembosz, W stronę zachodzącego słońca. Życiorysy wpisane w polską historię, Warszawa 2003, s. Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja im.

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dla działania Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica jest wybitna postać Hrabiego Adama Stadnickiego, który otaczał troską regionalne dziedzictwo oraz dbał o rozwój kultury i sztuki. Przywrócić Szczawnicy wysoką pozycję wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy.